Nacházíte se na: Theofil > Domácí lékař pro rodiče

Domácí lékař pro rodiče

Domácí lékař pro rodiče

Objednávkové číslo: POR80-7178-974-7

Běžná cena: 287,00 Kč
Naše cena: 258,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží není skladem.

 

Autor: Terril H. Hart, Mitchell J. Einzig

Vydavatelství: Portál

Základní informace:
Abecedně řazený seznam více než 200 běžných dětských nemocí, úrazů, vrozených vad a dalších zdravotních problémů. U každé položky jsou uvedeny příznaky jednotlivých onemocnění, základní poznatky, které by rodiče měli o problému vědět, doporučení pro základní pomoc, příp. upozornění, kdy je nutná lékařská péče, způsob a možnosti léčby i prevence. V úvodu jsou rady, lektorované českou dětskou lékařkou, pro základní zdravotní péči a prevenci, přehled preventivních prohlídek, očkovací kalendář, jsou uvedeny kontakty důležité při akutních zdravotních problémech (otrava houbami, léky apod.), vývoj a zásady péče o chrup, doporučení pro zdravou výživu. Kniha nemá nahradit lékaře, poslouží však k rychlé orientaci při onemocnění dítěte a upozorní na to, co mohou rodiče pro uzdravení udělat sami.

Rok vydání: 2005
Počet stran: 234
Formát: váz.

O autorovi:

Terril H. Hart, M.D., je dětský lékař a viceprezident pro lékařské záležitosti v dětských nemocnicích a klinikách. Je spoluautorem knihy Domácí lékař pro rodiče.

Mitchell J. Einzig, M.D., je dětský lékař, profesor na University of Minnesota Medical School, vydal knihu Baby and Child Emergency First-Aid Handbook. Je spoluautorem knihy Domácí lékař pro rodiče.

 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet